Tu łatwo zapomnieć o trudach dnia codziennego. Poczujesz się jak odkrywca. Jeśli trudno Ci żyć bez odrobiny luksusu wejdź do domu, który jest do twojej dyspozycji. Usiądź w salonie w wygodnych fotelach, napal w kominku w chłodny wieczór, przyrządź posiłek w luksusowo wyposażonej kuchni. Na górze czekają na Ciebie dwie sypialnie. Weź kąpiel w jednej z komfortowo wyposażonych łazienek. Śpij spokojnie. Twoje auto stać może w bezpiecznym garażu.
Dojedziesz do nas nową, pustą drogą. Już w czasie tych 13 km wiodących od Lidzbarka Warmińskiego do osady Suryty zapomnisz o mieście. Zawitaj do nas również w zimę. Dom wyposażony jest w centralne ogrzewanie z kominkiem. Tereny wokół Suryt są wręcz wymarzone dla miłośników wycieczek pieszych i rowerowych. Już 13 km od naszego gospodarstwa znajdują się Termy Warmińskie. Na zamarzniętym stawie na naszym terenie możesz próbować swoich sił na łyżwach. A może zostaniesz na cały rok...
Budynek jest murowany, parterowy, z poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, telewizorem i z wyposażonym aneksem kuchennym (nie ma więc potrzeby zabierania ze sobą naczyń, garnków, grzałek, itp). Z kuchni schodzimy na obszerny taras z pięknym widokiem na jezioro. Z przedpokoju wchodzimy do łazienki z natryskiem, pralką i ciepłą wodą. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie, łazienka z umywalką i wc (ciepła woda).
Łącznie dysponujemy 6 miejscami noclegowymi z możliwością dostawienia dodatkowych dwóch miejsc. Pod budynkiem znajduje się duży garaż na Twój samochód. Goście mogą mile spędzać czas na przydomowej posesji (miejsce na ognisko z wygodnymi ławkami i obszerną wiatą). Do dyspozycji gości jest łódka wiosłowa.

cennik

Cena wynajmu całego domu (płatność za dom, nie za osobę)

Od 30 kwietnia do 15 września = 400 zł za dobę. Dodatkowo pobieramy jednorazową opłatę za sprzątanie końcowe w wysokości 50 zł. Pobieramy zaliczki w wysokości 30% całkowitych kosztów pobytu, oraz opłatę klimatyczną w wys. 2 zł od osoby za dobę. Po sezonie cena do uzgodnienia.

Dane do przelewu:
Teresa Liminowicz
Suryty 19
11-100 Lidzbark Warmiński
Nr. konta: 15 1160 2202 0000 0002 3506 6454Całoroczny dom do wynajęcia. Niezapomniane wrażenia na Warmii i Mazurach.